O MNĚ

min

Můj příběh

Zdravím a vítám vás na svých stránkách! Jmenuji se Daniel Chlíbek a narodil jsem se dne 4. září roku 1996. Přes dva roky se aktivně věnuji focení zvířat.
V dětství jsem s rodiči hodně cestoval, vzpomínám si třeba na výlety do Německa a do Alp. Díky našim jsem navštívil spoustu míst, jako je třeba Orlí hnízdo nebo úchvatné jezero Königssee. Zvídavost a láska k přírodě mě tak provází celý život. Mou vášeň k cestování časem doplnil zájem o techniku a na střední škole jsem poprvé začal koketovat s fotografií.

V roce 2017 jsem začal uvažovat o první zrcadlovce.  Jako začátečník jsem ale netušil, co bych měl fotit, ani jak se to správně dělá.

Po vzoru svého dědečka, který celý život fotí sportovní akce do novin, jsem se rozhodl začít fotit fotbal. Roku 2017 jsem poprvé nafotil zápas místního fotbalového klubu FC Chomutov. A protože fotky měly úspěch, rozhodl jsem se sportovní akce fotit aktivně.

Díky fotografování sportu jsem nasbíral skvělé zkušenosti, ale cítil jsem, že bych měl nabrat jiný směr. Začal jsem chodit více do zoo a zkoušel jsem fotit zvířata. Začátek byl velmi náročný a fotky nebyly vůbec takové, jaké jsem si představoval, ale věděl jsem když jse tomu budu věnovat vysledky se časem dostaví.       

IMG_20200514_0001
#1

V případě jakéhokoliv dotazu či nabídky budu rád, když mě kontaktujete – a to buď přes formulář (záložka KONTAKT), nebo na email: foto@danielchlibek.cz.